Ödememi Nasıl Yapabilirim?


YURTİÇİ ALIŞVERİŞLER:

Yurtiçi alışverişlerinizde ödemelerinizi; kredi kartınızla, banka kartınızla,ya da kapıda ödeme seçeneklerinden birisini kullanarak yapabilirsiniz.

Banka kartı ile ödeme seçeneği: Alışverişlerinizde, banka kartınızı (ATM - Bankamatik) kredi kartı gibi kullanarak alışveriş yapabilirisiniz

Kapıda Ödeme : Kapıda ödeme seçeneğinde, kargo şirketi kapıda nakit para tahsilatı yapabilmek için, 4.95 TL kapıda ödeme servis ücreti tahsil etmektedir. Kapıda ödeme servis ücreti ödememek için, güvenli alışveriş sistemimiz üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile alışveriş yapmanızı öneririz.

Yurtiçi alışverişlerde Kredi kartına Taksit: Kredi kartınız ile ödemelerinizde, siparişi tamamla sayfasında kredi kartlarınızı seçtikten sonra taksit seçeneklerini görebilirsiniz.


YURTDIŞI ALIŞVERİŞLER:

Yurtdışı alışverişlerinizde ödemelerinizi; kredi kartı, banka kartınız (debit - ATM)  ile yapabilirsiniz.

Banka kartı ile ödeme seçeneği: Yurtdışı alışverişlerinizde de, banka kartınızı (ATM - Debit ) kredi kartı gibi kullanarak alışveriş yapabilirisiniz.

 

KARTLA YAPILAN SİPARİŞ= kart kullanıyorsanız www.nisabutik com da  payu koruması ve güvencesi ile sipariş verebilir kargonun aldığı kapıda ödeme komisyonunu  ödemeden alişverişinizi ucuza getirebilirsiniz . ürün fiyatına 4,5 tl kargo eklenir.  eğer 90 tl ise siparişiniz kargo bedeli de alınmaz sadece ürün bedeli ödersiniz                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            KAPIDA ÖDEMELİ SİPARİŞ  =Eğer kapıdaödemeli sipariş vermek isterseniz ürün fiyatına 4,5 tl kargo 4,5 tl kapıda ödeme komisyonu olmak üzere  toplam 9 tl eklenir yine 90 tl üzeri sipariş ise sadece 4,5 tl kapıdaödeme komisyonu eklenir  

 KAPIDAÖDEME KOMİSYONU NEDİR=  ürün bedelinini  eğer kargo şirketi ne ödemekisterseniz  kargo şirketi sizden ödeme aldığı için kargo haricinde bir ücret daha ister bu  ücrete kapıdaödeme komisyonu  denir (yani bankadan başka bankaya efet  yada para göndermede bankanın aldığı havale ücreti gibi düşünün)yani kargo sizden para aldığı için bu ücreti ister      kapıda yada şubede kargoyu almak   bu ücreti almasına engel değildir zaten kargo kapıya kadar getirmekkargonun asli görevidir     SİPARİŞ VERMEDE HERHANGİ BİR SORUN YAŞIYORSANIZ YADA HERHANGİ BİR KONUDA YARDIMA İHTİYACINIZ VARSA  SAYFANIN ALTINDAKİ  FACEBOOK İKONUNU TIKLAYIPAÇILAN SAYFADAKİ KAPAK RESMİNİN ALTINDAKİ MESAJ YAZAN YERİ TIKLAYIP AÇILAN SAYFADAN BİZE MESAJ YAZABİLİRSİNİZ AYRICA KAPIDA ÖDEME SİPARİŞİLERİDE MESAJ KISMINDAN AYNI YERDEN VEREBİLİRSİNİZ   :WHATSAPP SİPARİŞ HATTI:5414490951(LÜTFEN SADCE MESAJ ATIN ARAMLARA CEVAP VERİLEMEZ)